Nasze doświadczenie przełoży się na skuteczne rozwiązanie Twoich problemów.

Kancelaria Prawna PRO BONO to miejsce, gdzie sięgnąć można po profesjonalną pomoc prawną. Zespół naszych prawników posiada dużą wiedzę prawniczą oraz bogate doświadczenie, dzięki czemu zawsze znajdzie skuteczne rozwiązanie problemów swojego klienta. Zapraszamy każdą osobą, którą interesują rzetelne porady prawne z miasta Białystok i okolic do skorzystania z naszej oferty.

Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w dziedzinach:

  • prawa cywilnego
  • prawa karnego
  • prawa autorskiego
  • prawa spadkowego
  • prawa rodzinnego i opiekuńczego
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • prawa własności intelektualnej


Prawo jest dziedziną zawiłą i często niezrozumiałą dla osób z nim nie związanych. Dla nas z kolei prawo to obszar, po którym poruszamy się pewnie i skutecznie. W ramach naszych działań oferujemy profesjonalne doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, pism procesowych, umów, reprezentację przed sądami i innymi organami oraz prowadzenie negocjacji.

Do sprawy każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualne, a zawiłości prawne tłumaczymy w prosty i przystępny sposób. Podpowiadamy, co można zrobić w danej sytuacji, jakie możliwości ma klient, jakie ma szanse, by wygrać sprawę. Już na poziomie porady prawnej potrafimy nakreślić plan działania, pokazujemy klientom najlepszy kierunek dla ich działań. Ponadto, jesteśmy empatyczni i dyskretni. Rozumiemy, że problemy z jakimi przychodzą nasi klienci są trudne, a często nawet doprowadzają do emocjonalnych kryzysów. Często reprezentujemy osoby, które nie czują się na siłach, by samemu dochodzić swoich praw w sądzie. Na każdym etapie toczącej się sprawy informujemy klienta o tym, co się dzieje i tłumaczymy dlaczego. Jesteśmy Kancelarią, której można ufać - o naszej wiarygodności i skuteczności świadczą pozytywne opinie naszych byłych klientów i wygrane sprawy.

Zapraszamy do konsultacji z nami tym bardziej, że pierwsza porada prawna jest gratis! To dlatego, każda osoba, która szuka w Białymstoku miejsca, gdzie udzielane są wysokiej jakości porady prawne powinna przyjść do nas. Bez wkładu własnego można rozwiać wszystkie swoje wątpliwości dotyczące zawiłości prawa i podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Pierwszą poradę prawną oferujemy gratis!