Bliskie osoby nie zawsze zdążą powiedzieć Ci o wszystkim.


Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia, a zdecydowana większość osób oszczędza na czarną godzinę. I nie są to pieniądze schowane w domowych skarpetach. Banków, funduszy, spółek są tysiące. Nie wiesz od czego zacząć? Gdzie ich szukać i w jaki sposób? A przede wszystkim czy Twoje domysły się potwierdzą? Jesteśmy po to, by reprezentować Cię przed instytucjami finansowymi i w profesjonalny sposób odnaleźć należny Ci spadek. Wybierz skuteczne rozwiązanie, które zapewni Ci gwarancję, że sprawdzone zostaną wszelkie miejsca, gdzie zmarły mógł ulokować swoje pieniądze, bez narażania się na czasochłonne wypełnianie formularzy, długie wizyty na poczcie, bankach i zwroty pism z tytułu źle wypełnionych wniosków.

Ile to kosztuje?
Opłata za rozpoczęcie poszukiwań wynosi zaledwie 450zł. Dopiero kiedy znajdziemy Twój spadek zapłacisz nam niewielki procent jego wartości.

Dlaczego warto poprosić o pomoc naszą kancelarię?
Osobiste stawiennictwo w każdej z ponad 200 instytucji będzie męczące i zajmie dużo Twojego cennego czasu. Mając Twoje pełnomocnictwo skutecznie sprawdzimy za Ciebie wszelkie możliwości lokowania środków finansowych. Szukając na własną rękę nie tylko zapłacisz więcej za wysłanie setek wniosków, ale i ryzykujesz, że sprawa ulegnie przedawnieniu.

Nie pozwól, aby należny Ci spadek przepadł, a instytucje finansowe wzbogaciły się na Twoim rodzinnym majątku. Zadbaj o pamięć zmarłej bliskiej osoby, która z pewnością chciałaby, aby jej majątek został w rodzinie.

Już teraz zacznij z nami skuteczne poszukiwania. Zapraszamy również do uzyskania pomocy w takich sprawach jak odszkodowanie za śmierć, lub za błąd w sztuce lekarskiej.