Twoja inwestycja w polisolokatę to same straty? Zlikwidowałeś polisę lub boisz się rozwiązania niekorzystnej umowy?

Nie powinieneś pozostawiać takich spraw własnemu biegowi - nie zrzucaj winy na błędnie podjęte decyzje inwestycyjne. Jeśli jesteś ofiarą bardzo wysokich opłat likwidacyjnych równych nawet 100% zgromadzonych na koncie środków, to znak, że powinieneś jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże ci w walce o uzyskanie odszkodowania.

Czujesz się wobec powyższej sytuacji bezradny i skazany na niepowodzenia w walce o własne pieniądze?

Właśnie dla Ciebie działamy. Pozwól nam na to i zdecyduj się na nasze wsparcie! Dzięki nam zdobędziesz większe szanse na osiągnięcie celu i będziesz dochodził swoich praw, mając za sobą specjalnie przygotowany do takich spraw zespół.

Wskażemy najlepszy sposób na wywalczenie odszkodowania za polisolokaty i pomożemy Ci odzyskać niesłusznie pobraną opłatę likwidacyjną do 10 lat od zerwania polisy.

Chcesz zerwać umowę? Pomożemy Ci zrobić to w korzystny i bezpieczny dla Ciebie sposób.

Wiele osób próbuje wywalczyć odszkodowania za polisolokaty. Nie jest to proste - wymagana jest wiedza z zakresu prawa, doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw oraz odpowiednie przygotowanie.

Nie jesteś sam - w imieniu naszych Klientów w podobnej sytuacji skutecznie dochodzimy zwrotu bezprawnie pobranych opłat likwidacyjnych z tytułu wcześniejszego rozwiązania umowy polis inwestycyjnych od wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Zdaj się na pomoc Kancelarii Prawnej Pro Bono - ludzi doświadczonych w dochodzeniu roszczeń. Doskonale rozumiemy bezsilność w walce z dużymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego oferujemy swoje usługi jako podmiot, który odzyska Twoje pieniądze. Korzystając z pomocy profesjonalistów, zyskujesz znacznie większe szanse na wywalczenie odszkodowania za polisolokaty.

Codziennie rozwiązujemy problemy związane z obszarem inwestycji. Możemy pomóc także Tobie. Skontaktuj się z nami!

Rozumiemy bezsilność w walce z dużymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego oferujemy swoje usługi jako podmiot, który odzyska Twoje pieniądze.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!