Otwarcie działalności gospodarczej i późniejsze jej prowadzenie wymaga wiele wysiłku. Przedsiębiorca musi czuwać nad wieloma sprawami, pośród których bardzo ważne są te dotyczące kwestii prawnych. Osoba, która nie posiada wiedzy i doświadczenia w aspekcie prawa gospodarczego, może czuć się zagubiona w gąszczu przepisów i formalności. Nasza Kancelaria oferuje kompleksową usługę w tym zakresie.

Zakładanie spółki to moment, kiedy trzeba podjąć wiele decyzji, które będą miały decydujący wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Należy także dopełnić szeregu formalności. Pomagamy wybrać odpowiednią formę działalności prawnej, a następnie zajmujemy się procesem wpisu firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Na tym pierwszy etapie służymy przede wszystkim poradnictwem prawnym. Po wysłuchaniu klienta doradzamy, co zrobić, by mógł on rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Następnie omawiamy wszystkie kroki prawne, które należy podjąć. Służymy doradztwem nie tylko przy otwieraniu działalności. Wspieramy naszych klientów również w trakcie jej prowadzenia.

Sprawy gospodarcze bywają skomplikowane. Nasza Kancelaria świadczy również usługę stałej obsługi prawnej. Na bieżąco będziemy monitorować wszelkie kwestie prawne, zajmiemy się przygotowaniem stosownych umów, a także będziemy reprezentować spółkę bądź firmę w sądach. Zajmujemy się także prowadzeniem spraw o zapłatę pomiędzy przedsiębiorcami.

Nasz zespół posiada dużą wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego. Wiemy, że wszystkie sprawy gospodarcze różnią się od siebie szeregiem niuansów, dlatego stawiamy na indywidualne podejście. Naszym zadaniem jest zrozumienie specyfiki działalności gospodarczej klienta, tak aby trafnie dopasować wsparcie prawne do jego potrzeb. Przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, pomożemy dopełnić niezbędne formalności, podpowiemy jak postępować w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź problemów. Zajmiemy się także windykacją podmiotów gospodarczych. W swoich działaniach jesteśmy precyzyjni i skuteczni.

Zapraszamy wszystkie osoby z Białegostoku i okolic do kontaktu. Sprawy gospodarcze to obszar prawa, który nie ma dla nas tajemnic. Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa to proces trudny i wymagający. Profesjonalnie zajmiemy się wszystkimi prawnymi kwestiami, tak aby działalność prowadzona była w przejrzysty sposób. Dzięki naszej pomocy, wszelkie zawiłe sprawy gospodarcze staną się proste i zrozumiałe. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Państwu w skutecznym i satysfakcjonującym prowadzeniu działalności gospodarczej.