Prawo karne to bardzo szeroka gałąź prawa, która wywołuje wiele emocji u stron biorących udział w postępowaniu. Zarówno występowanie w roli oskarżonego, jak i pokrzywdzonego jest bardzo trudne i wyczerpujące psychicznie. Warto zwrócić się o profesjonalną pomoc prawną, której udzieli nasza kancelaria.

W każdej sprawie karnej kluczową rolę odgrywa pełnomocnik/obrońca, którego umiejętności w znaczący sposób pozwalają uzyskać oczekiwany rezultat. Nasz zespół prawników składa się z doświadczonych specjalistów, którzy udzielają poradnictwa z zakresu prawa karnego. Dokładnie przyglądamy się każdej sprawie i podpowiadamy, jakie działania prawne należy podjąć. Pomożemy również sporządzić odpowiednie pisma oraz wnioski procesowe.

Podejmujemy się reprezentacji w sprawach karnych we wszystkich stadiach postępowania. Udzielamy pomocy w tym zakresie zarówno osobom pokrzywdzonym, jak i postawionym w stan oskarżenia. Prawo karne to dziedzina, w której liczą się szczególnie dwie rzeczy: umiejętność interpretacji przepisów, jak i dowody w sprawie. Wszystkim klientom, którzy czują się poszkodowani, pomożemy zebrać niezbędny materiał dowodowy, by udowodnić winę oskarżonego. Zadbamy również o to, by wyrok był satysfakcjonujący i wynagradzał poszkodowanemu doznaną szkodę.
W przypadku osób oskarżonych gwarantujemy wnikliwą analizę sytuacji w poszukiwaniu dowodów potwierdzających niewinność lub łagodzących odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Dołożymy wszelkich starań, by wyrok był sprawiedliwy i uwzględniał wszelkie okoliczności, które złożyły się na sprawę.

Oferujemy również reprezentację w postępowaniu wykonawczym. Pomożemy w uzyskaniu przerwy w karze bądź warunkowego, przedterminowego zwolnienia. Udzielmy skutecznego wsparcia w postępowaniu o uznanie środka karnego za wykonany. Posiadamy doświadczenie w sprawach dotyczących dozoru elektronicznego.

Jeśli szukają Państwo skutecznego pełnomocnika lub obrońcy na terenie miasta Białystok lub okolic, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prawo karne to dziedzina, w której posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie. Skutecznie będziemy reprezentować naszego klienta w sądzie, zarówno w charakterze oskarżyciela, jak i obrony. Niezależnie od prowadzonej sprawy karnej oferujemy naszym klientom pomoc w uzyskaniu odszkodowania za błędy medyczne, odszkodowanie za śmierć lub odszkodowania za wypadek przy pracy na drodze postępowania cywilnego. Dodatkowo gwarantujemy dyskrecję i szacunek wobec naszych klientów. Dzięki trafnej analizie sytuacji, potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie, które skutkuje satysfakcjonującym wyrokiem. Nasza Kancelaria to gwarancja profesjonalnego wsparcia w dziedzinie prawa karnego.